با خواص تخم مرغ آشنا شوید

با خواص تخم مرغ آشنا شوید

لوپاس lopasco | آذر 1398

آیا می دانید تخم مرغی که مصرف می کنید چه فوایدی برای بدنتان دارد؟ آیا می دانید تخم مرغی که مصرف می کنید چه فوایدی برای بدنتان دارد؟

خواص ماهی سالمون و تفاوت های آن با ماهی قزل آلا

خواص ماهی سالمون و تفاوت های آن با ماهی قزل آلا

توکاسان خاور | خرداد 1398

ماهی سالمون یک ماهی آزاد در دریای شمال و رودخانه های اطراف آن است که از خانواده ماهی قزل آلا است. این ماهی دارای خواص بسیار زیادی است که به علت داشتن ویتامین D، این ویتامین کمیاب را در بدن تأمین می کند و باعث افزایش کیفیت زندگی و سلامت فرد می گردد. ماهی سالمون یک ماهی آزاد در دریای شمال و رودخانه های اطراف آن است که از خانواده ماهی قزل آلا است. این ماهی دارای خواص بسیار زیادی است که به علت داشتن ویتامین D، این ویتامین کمیاب را در بدن تأمین می کند و باعث افزایش کیفیت زندگی و سلامت فرد می گردد.

طرز تهیه پلو ماهی جنوب با طعمی ناب

طرز تهیه پلو ماهی جنوب با طعمی ناب

توکاسان خاور | خرداد 1398

ماهی جنوب را می توان به صورت لای پلو نیز مصرف کرد. پلو ماهی یک غذای خوشمزه جنوبی است که با طعم و عطری که دارد هر ذائقه ای را می تواند ارضا کند. روش پخت این غذای خوشمزه را با نکاتی در مورد طبخ آن آموزش داده ایم تا شما هم به راحتی یک غذای جنوبی ناب سرو کنید. ماهی جنوب را می توان به صورت لای پلو نیز مصرف کرد. پلو ماهی یک غذای خوشمزه جنوبی است که با طعم و عطری که دارد هر ذائقه ای را می تواند ارضا کند. روش پخت این غذای خوشمزه را با نکاتی در مورد طبخ آن آموزش داده ایم تا شما هم به راحتی یک غذای جنوبی ناب سرو کنید.

مرغ سبز چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مرغ سبز چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

توکاسان خاور | خرداد 1398

مرغ سبز یا مرغ بدون آنتی بیوتیک در طی دوران رشد خود از هیچ ماده ی آنتی بیوتیکی استفاده نمی کنند. از این رو نگرانی از بابت ورود این ماده به چرخه ی غذایی انسان به مقدار زیاد و به تبع آن مقاوم شدن بدن در برابر این دارو ندارید. مرغ سبز سلامت بسیار بیشتری دارد و طعم آن نیز بهتر است. مرغ سبز یا مرغ بدون آنتی بیوتیک در طی دوران رشد خود از هیچ ماده ی آنتی بیوتیکی استفاده نمی کنند. از این رو نگرانی از بابت ورود این ماده به چرخه ی غذایی انسان به مقدار زیاد و به تبع آن مقاوم شدن بدن در برابر این دارو ندارید. مرغ سبز سلامت بسیار بیشتری دارد و طعم آن نیز بهتر است.

خواصی که گوشت گوسفندی برای بدن دارد

خواصی که گوشت گوسفندی برای بدن دارد

توکاسان خاور | خرداد 1398

گوشت گوسفندی از مواد غذایی است که یک منبع انرژی کامل است. این گوشت حاوی مقدار زیادی مواد مغذی مانند فسفر، کلسیم، سلنیوم، امگا 3، ویتامین های گروه ب و ... است که همگی به صورت حیاتی در بدن مورد نیاز هستند و مصرف این ماده غذایی به تأمین نیاز بدن در این خصوص کمک می کند. گوشت گوسفندی از مواد غذایی است که یک منبع انرژی کامل است. این گوشت حاوی مقدار زیادی مواد مغذی مانند فسفر، کلسیم، سلنیوم، امگا 3، ویتامین های گروه ب و ... است که همگی به صورت حیاتی در بدن مورد نیاز هستند و مصرف این ماده غذایی به تأمین نیاز بدن در این خصوص کمک می کند.

    
صفحه 1 از 2