خواص ماهی سالمون و تفاوت های آن با ماهی قزل آلا

خواص ماهی سالمون و تفاوت های آن با ماهی قزل آلا

توکاسان خاور | خرداد 1398

ماهی سالمون یک ماهی آزاد در دریای شمال و رودخانه های اطراف آن است که از خانواده ماهی قزل آلا است. این ماهی دارای خواص بسیار زیادی است که به علت داشتن ویتامین D، این ویتامین کمیاب را در بدن تأمین می کند و باعث افزایش کیفیت زندگی و سلامت فرد می گردد. ماهی سالمون یک ماهی آزاد در دریای شمال و رودخانه های اطراف آن است که از خانواده ماهی قزل آلا است. این ماهی دارای خواص بسیار زیادی است که به علت داشتن ویتامین D، این ویتامین کمیاب را در بدن تأمین می کند و باعث افزایش کیفیت زندگی و سلامت فرد می گردد.

طرز تهیه پلو ماهی جنوب با طعمی ناب

طرز تهیه پلو ماهی جنوب با طعمی ناب

توکاسان خاور | خرداد 1398

ماهی جنوب را می توان به صورت لای پلو نیز مصرف کرد. پلو ماهی یک غذای خوشمزه جنوبی است که با طعم و عطری که دارد هر ذائقه ای را می تواند ارضا کند. روش پخت این غذای خوشمزه را با نکاتی در مورد طبخ آن آموزش داده ایم تا شما هم به راحتی یک غذای جنوبی ناب سرو کنید. ماهی جنوب را می توان به صورت لای پلو نیز مصرف کرد. پلو ماهی یک غذای خوشمزه جنوبی است که با طعم و عطری که دارد هر ذائقه ای را می تواند ارضا کند. روش پخت این غذای خوشمزه را با نکاتی در مورد طبخ آن آموزش داده ایم تا شما هم به راحتی یک غذای جنوبی ناب سرو کنید.

مرغ سبز چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مرغ سبز چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

توکاسان خاور | خرداد 1398

مرغ سبز یا مرغ بدون آنتی بیوتیک در طی دوران رشد خود از هیچ ماده ی آنتی بیوتیکی استفاده نمی کنند. از این رو نگرانی از بابت ورود این ماده به چرخه ی غذایی انسان به مقدار زیاد و به تبع آن مقاوم شدن بدن در برابر این دارو ندارید. مرغ سبز سلامت بسیار بیشتری دارد و طعم آن نیز بهتر است. مرغ سبز یا مرغ بدون آنتی بیوتیک در طی دوران رشد خود از هیچ ماده ی آنتی بیوتیکی استفاده نمی کنند. از این رو نگرانی از بابت ورود این ماده به چرخه ی غذایی انسان به مقدار زیاد و به تبع آن مقاوم شدن بدن در برابر این دارو ندارید. مرغ سبز سلامت بسیار بیشتری دارد و طعم آن نیز بهتر است.

خواصی که گوشت گوسفندی برای بدن دارد

خواصی که گوشت گوسفندی برای بدن دارد

توکاسان خاور | خرداد 1398

گوشت گوسفندی از مواد غذایی است که یک منبع انرژی کامل است. این گوشت حاوی مقدار زیادی مواد مغذی مانند فسفر، کلسیم، سلنیوم، امگا 3، ویتامین های گروه ب و ... است که همگی به صورت حیاتی در بدن مورد نیاز هستند و مصرف این ماده غذایی به تأمین نیاز بدن در این خصوص کمک می کند. گوشت گوسفندی از مواد غذایی است که یک منبع انرژی کامل است. این گوشت حاوی مقدار زیادی مواد مغذی مانند فسفر، کلسیم، سلنیوم، امگا 3، ویتامین های گروه ب و ... است که همگی به صورت حیاتی در بدن مورد نیاز هستند و مصرف این ماده غذایی به تأمین نیاز بدن در این خصوص کمک می کند.

سخنان عجیب بهنوش بختیاری درباره گرانی گوشت

سخنان عجیب بهنوش بختیاری درباره گرانی گوشت

مرجان جعفری | اسفند 1397

بهنوش بختیاری در یک برنامه تلویزیونی درباره گران شدن قیمت گوشت اظهارنظر عجیبی کرد و آن را پسندیده دانست. بهنوش بختیاری در یک برنامه تلویزیونی درباره گران شدن قیمت گوشت اظهارنظر عجیبی کرد و آن را پسندیده دانست.

آیا گوشت قرمز سرطان زاست؟

آیا گوشت قرمز سرطان زاست؟

مرجان جعفری | بهمن 1397

یک متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی گفت: بر اساس شواهد محدود از مطالعات نشان می دهد که ارتباط مثبت بین خوردن گوشت قرمز و ایجاد سرطان روده بزرگ با شواهد استنباطی قوی وجود دارد. یک متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی گفت: بر اساس شواهد محدود از مطالعات نشان می دهد که ارتباط مثبت بین خوردن گوشت قرمز و ایجاد سرطان روده بزرگ با شواهد استنباطی قوی وجود دارد.

کشف سردخانه محل نگهداری غیرقانونی گوشت قرمز

کشف سردخانه محل نگهداری غیرقانونی گوشت قرمز

مرجان جعفری | بهمن 1397

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف یک سردخانه محل نگهداری غیرقانونی گوشت قرمز در تهران خبر داد . به‌گزارش خبرگزاری مهر؛ سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در توضیح این خبر اظهار کرد: صبح روز امروز و در پی اقدامات پلیسی، ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ موفق به شناسایی یک سردخانه در منطقه ستارخان شدند که در بازرسی از این محل مشخص شد چندین تن گوشت قرمز که تاکنون باید در سطح بازار توزیع و در اختیار شهروندان قرار داده می شد، در این سردخانه احتکار و نگهداری شده است . وی افزود: در حال حاضر هماهنگی های لازم با مرجع … رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف یک سردخانه محل نگهداری غیرقانونی گوشت قرمز در تهران خبر داد . به‌گزارش خبرگزاری مهر؛ سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در توضیح این خبر اظهار کرد: صبح روز امروز و در پی اقدامات پلیسی، ماموران پلیس امنیت عمومی …

    
صفحه 1 از 2